KONST / Litografier / Färglitografi 14235085
nr 1423 5085
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, daterad . Signerad, numrerad 4/50. Färglitografi, bildmått: 31x43cm, yttermått inklusive ram: 50x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:45:34
28/9 18:48:25
100 kr
4/10 19:40:34